« powrót

» Internet i transmisja danych

Internet

      W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie prowadzenia firmy bez dostępu do Internetu. Proponujemy Państwu zarówno symetryczny jak i asymetryczny dostęp do sieci. Nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ na udostępniany przez nas Internet  symetryczny dajemy gwarancje SLA! W zależności od lokalizacji Państwa firmy możemy zaproponować podłączenie za pomocą radiolinii, światłowodu bądź przewodu miedzianego.

      W ramach kontraktu każdy klient otrzymuje: publiczną pulę adresów IP, brak limitu przesyłania danych, a także wsparcie techniczne specjalistów.


Transmisja danych.

      Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów proponujemy również budowę  szyfrowanych sieci VPN. Usługa ta jest skierowana do firm, które posiadają filie rozproszone na terenie całego kraju. Dzięki niej można zupełnie bezpiecznie przesyłać dane między oddziałami, a przede wszystkim pozwalają na realizację korporacyjnych systemów informatycznych typu CRM. Dla firm wymagających pełnego bezpieczeństwa oferujemy dzierżawę łączy cyfrowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych w oparciu o światłowodową sieć szkieletową.

SPRAWDZENIE WARUNKÓW TECHNICZNYCH

Rodzaj:
*Prędkość łącza:
Nr. telefonu:
(Nr telefonu, na którym ma być świadczona usługa - w celu sprawdzenia możliwości dot. maksymalnej prędkości łącza)
*Nazwa firmy:
*Adres siedziby:
*Adres instalacji:
*NIP (bez kresek):
*Osoba kontaktowa:
*Numer telefonu:
*Adres e-mail:
 
*Kod z obrazka: